Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2

Téma: Yamaha dalkove 703

Yamaha dalkove 703 3 roků 10 měsíců #9238

  • vesco
  • Avatar uživatele vesco
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 5
  • Karma: 1
Ahoj borci,
uz jsem to psal na forum plavidla.cz ale pro jistotu rychle odpovedi taky zde.
Mam taky mensi problem,na dalkovem ovladani Yamaha 703 mi nefunguje rucne ovladani plynu,to znamena,ze pri studenem startu kdyz mam neutral tak startuji motor 25hp 4 takt yamahu na volnobeh.
Nekdy se mi podari pri teplem pocasi nastartovat bez problemu nebo motor zachlastat.
Na predchazejicim motoru yamaha 30hp 2takt mi tahle packa fungovala po nastartovani a zahrivani jsem ji pomalu premistnil dole a pak uz motor sel plyule na volnobeh.
Na dalce jde nejak prehodit tahlo ale nevim ktere si mam koupit jedno pisou ze je pool a druhe push....na aliexpresu nejake maji ale nevim jestli to je to co potrebuji.
Dekuji za pripadnou radu nebo prispevek.
Robert.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yamaha dalkove 703 3 roků 10 měsíců #9239

  • No_Michal
  • Avatar uživatele No_Michal
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 17
  • Karma: 1
Řešíš kam a jak připojit ovládací lanko plynu do motoru, nebo máš rozbitý mechanizmus ve skříňce s ovládáním?
Asi by to chtělo foto toho problému
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yamaha dalkove 703 3 roků 10 měsíců #9240

  • vesco
  • Avatar uživatele vesco
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 5
  • Karma: 1
Ahoj Michal,
ovladanie funguje normalne neutral,dopredu,dozadu,pridavanie plynu,akurat mam problem so studenymi startami,kedy nemozem vyuzit rucny plyn na otvorenie skrtiacej klapky,na ovladani Yamaha 703 je mechanizmus ktory je popisany ako push a pull.v pozici neutral sa ma dat zdvihnut ta packa na dialkovom a po nastartovani pomaly uberat plyn ...tak mi to fungovalo na 2takte yamaha...teraz mam 4takt a asi nema automaticky sytic pretoze pri prvom starte alebo studenom nejde nahodit,vacsinou motor nastartujem az po prechlastani.
kapla1.com/yamaha/
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yamaha dalkove 703 3 roků 10 měsíců #9241

  • No_Michal
  • Avatar uživatele No_Michal
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 17
  • Karma: 1
Je ruční plyn ta páčka na obrázku? Pokud tou páčkou při zařazeném neutrálu netaháš za lanko plynu, tak je chyba v seřízení mechanizmu uvnitř dálkáče. Pokud za lanko tahá a motor nereaguje, tak je asi lanko nenapnuté. Nebo motor potřebuje větší zdvih než ten dálkáč umí.
Pokud jsi z Holešova, mohl bych se za tebou někdy zastavit na kole. Třeba to vyřešíme.
runplyn.JPG
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yamaha dalkove 703 3 roků 10 měsíců #9242

  • vesco
  • Avatar uživatele vesco
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 24
  • Obdržená poděkování 5
  • Karma: 1
Ahoj Michal
je to přesně tato páčka,ale čln mam momentálně na Slovensku tady přes kopec v Trenčine takže až budu moci dovést do Holešova dam vědět,nechce se mi do karantény po návratu jestli mi pošleš na sebe tel.určitě bych Tě poprosil o pomoc.
Tel.na mě je.603416930
robert
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Yamaha dalkove 703 3 roků 10 měsíců #9243

  • No_Michal
  • Avatar uživatele No_Michal
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 52
  • Obdržená poděkování 17
  • Karma: 1
Volej kdykoliv 603 425 320 :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
Vygenerováno za 0.176 sekund
Powered by Kunena fórum