Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3

Téma: Koupili jsme si s kamarádem galaxii

Koupili jsme si s kamarádem galaxii 9 roků 5 dní #4082

  • Harlejak
  • Avatar uživatele Harlejak
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 0
Ahoj, s kámošem jsme si koupili naší první loď. Jedná se o loď typu galaxie s motorem wartburg. Kupovali jsme jí někdy v zimě tohoto roku a nedočkavý jak blázni jsme jí šli ještě ten den vyzkoušet, protože nám jí prodávající nechtěl předvíst na vodě. Tak jsme asi v devět večer vjeli autem na náplavku, hodili loď do vody (s čímž jsme trochu zápasili, jelikož jsme to dělali prvně) a chtěli se svíst. Jenže loď nechytala...(ale ve stodole když nám jí ukazoval tak blafla) no nebylo se čemu divit, loď byla ve špatném stavu. Tak jsme vytočili celou baterku. Byli jsme zmrzlí jak hovada a k tomu zklamaný. Tak jsme ještě vyšroubovali baterku z auta, že to znova zkusíme a že zavčas poznáme že je vybitá a vrátíme jí zpět do auta abychom odjeli. Ještě jsme vyčistili svíčky. Tak jsme začali otáčet klíčkem a ta špetka naděje byla zas v hajzlu. Už jsme startovali tak dlouho, že jsme se báli že tam zůstanem i s tím autem, až najednou to blaflo a Honza to narval do břehu a já jsem málem spadnul do tý ledový Vltavy když jsem se snažil odstrčit ho. Naštěstí z toho byl jen malej škrábanec na trupu. Všichni jsme měli tváře plný naděje a Honza si to uháněl po Vltavě a my jen z dálky záviděli. A asi po 20 metrech mu to chcíplo. Nastartoval znova a zas ujel 20 metrů a chcíplo mu to. Asi byl zanešenej karbec. Dojel ke břehu a já jsem se chtěl taky povozit, aspoň těch 20 metrů. Najednou mi to ale chytlo a jelo to dlouho, sice tak na půl plynu, ale byla to paráda. Pak jsem nabral kluky na břehu a jeli jsme se povozit večerní Prahou. Jezdili jsme asi 15 minut v kuse a pak loď začala hrozně kouřit. Tak na lodi byl trošku chaos...zjistili jsme, že se nám tavila plastová plachta o výfuk a že v gumový rouře od výfuku byla díra. Nakonec jsme si nebyli ani jistí, jestli jsme zapli chlazení motoru. No, byla to zajímavá jízda a trošku nás mrzelo co se vše přihodilo a ještě ke všemu byla v lodi voda, ale byli jsme nadšený. Tak jsme loď naložili a odvezli domů. Teď se jí snažíme dát dokupy. Uvítáme jakýkoliv tipy a rady. Hlavně si nejsme jistí, jakou použít povrchovou úpravu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Koupili jsme si s kamarádem galaxii 9 roků 5 dní #4084

  • taag
  • Avatar uživatele taag
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 276
  • Obdržená poděkování 15
  • Karma: 0
Pro to aby vám mohl někdo poradit tak to je potřeba nafotit a to slušně. Celkový pohled a potom detailní dílů. Se kterými potřebujete pomocí.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Koupili jsme si s kamarádem galaxii 9 roků 5 dní #4085

  • Harlejak
  • Avatar uživatele Harlejak
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 0
Nějaké fotky
image.jpg


DSC_0160.jpg


DSC_0166.jpg


DSC_0167.jpg


DSC_0168.jpg


DSC_0169.jpg


DSC_0170.jpg


DSC_0226.jpg
Poslední úprava: 9 roků 5 dní od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: jhepik

Koupili jsme si s kamarádem galaxii 9 roků 5 dní #4086

  • Harlejak
  • Avatar uživatele Harlejak
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 0
Nějaké fotky č. 2
DSC_0227_2015-04-13.jpg


DSC_0228_2015-04-13.jpg


DSC_0229_2015-04-13.jpg


DSC_0230_2015-04-13.jpg


DSC_0239_2015-04-13.jpg


DSC_0241_2015-04-13.jpg


DSC_0248_2015-04-13.jpg


20150413_103452_2015-04-13.jpg
Poslední úprava: 9 roků 5 dní od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: jhepik

Koupili jsme si s kamarádem galaxii 9 roků 5 dní #4087

  • Harlejak
  • Avatar uživatele Harlejak
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 9
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 0
Fotky a dotazy budem dodávat dle potřeby. V téhle fázi by mě zajímalo, jak moc dřevo musíme ještě vybrousit, aby pod lakem nevypadalo ošklivě. A potom jaký nátěr zvolit? Teď jsme ve fázi, která je vidět u přiložené fotky, zatím jsme brousili jen vnitřek lodi, chystáme se to doladit a pak na palubní desku apod.. Díky za odpověď.
DSC_0248_2015-04-13-2.jpg
Poslední úprava: 9 roků 5 dní od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Koupili jsme si s kamarádem galaxii 9 roků 5 dní #4088

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Trochu jsem Ti to poladil...... ;)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
  • Strana:
  • 1
  • 2
  • 3
Vygenerováno za 0.195 sekund
Powered by Kunena fórum