Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: P-boot

P-boot 4 roků 5 měsíců #8862

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
danykopy napsal:
Klidně ti to svarim.

Dik, zkusim na to kouknout a nejak to pripravit. Se zelezem a kor s jinejma specialnima ocelama nejsem zatim moc schopnej (vetsinu drobnosti si spis natvrdo spajim stribrnou pajkou).
Dokazal by si vyriznout zavit M16? Zavitniky po dedovi nejaky mam (kouknu jestli tam mam M16), ale nevim jestli jsou vhodny na nerez. Netusim jestli vlastne nemusej byt nejaky extra na nerez.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 4 roků 5 měsíců #8863

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Tak jsem vyuzil pravdepodobne posledni teplej vikend na nater spodku plnici olejovou barvou. Jeste to bude chtit tak 2-3 natery a bude to cajk.







Az budu priste chtit chytit nejaky musky tak neco natru cervenou lepivou barvou. Protoze na tohle jsem jich chytil asi bilion. Nastesti to je jen zaklad co se pak lehce zbrousi.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 4 roků 5 měsíců #8864

  • danykopy
  • Avatar uživatele danykopy
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 48
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
No, helet, ten zavit si asi zkus sám jestli máš zavitnik, já ho teda nemám, ale u zavitu do nerezi si dej bacha ať máš fakt ostrej zavitnik a mazej to, nerez je v tomhle pěkná svině a už jsem v ni hodně zavitniku zlomil.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 4 roků 5 měsíců #8865

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
rxd napsal:
danykopy napsal:
Klidně ti to svarim.

Dik, zkusim na to kouknout a nejak to pripravit. Se zelezem a kor s jinejma specialnima ocelama nejsem zatim moc schopnej (vetsinu drobnosti si spis natvrdo spajim stribrnou pajkou).
Dokazal by si vyriznout zavit M16? Zavitniky po dedovi nejaky mam (kouknu jestli tam mam M16), ale nevim jestli jsou vhodny na nerez. Netusim jestli vlastne nemusej byt nejaky extra na nerez.
Klidně Ti to u mého nástrojaře nechám vyžíznout na soustruhu, je to u takhle velkýho závitu do nerezu jistější...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 4 roků 5 měsíců #8866

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Ok, asi bude nejjistejsi kdyz si nejdriv udelam vubec nakres co presne chci abych to pak mohl nekomu dat. Pak nakoupim matros a budu resit co s tim. Protoze na rezani M16 zavitu do nerezi si fakt netroufam. Rezal jsem M10 do nerezi a byl to dost porod (hlavne jsem zjistil ze mam problem to vubec uchytit do sveraku aby to dobre drzelo a nebylo to cely ozvejkany).
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

P-boot 4 roků 5 měsíců #8867

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3126
  • Obdržená poděkování 428
  • Karma: 24
Udělej výkres a o materiál se nestarej.....
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.154 sekund
Powered by Kunena fórum