Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Prechodka - ulozenie hriadela na Wartburga

Prechodka - ulozenie hriadela na Wartburga 1 měsíc 1 týden #8806

• Ondro
  • Pokročilý
  • Obdržená poděkování 9
No to je dobry napad :cheer: Kazdpadne uz mam od Maxe odlitek buduci tyzden si ho rad zoberiem ( nikdy nevies kde sa hodi ) ale toto nevyzera zle. Aj keby som to opravil tak som rozmyslal ako to tam budem patlat - tlacit tu vazelinu a vsetko bude od nej zamazane a toto je ciste riesenie. Ked sa aj bude opravovat ta zlomena prechodka tak na to miesto kde sa to ulomilo by som to uz nedavat, je to dost zoslabene. Ta diera sa zavari zaslepkou a tato maznica by mohla prist z vrchu do hrubostennej hlinikovej trubky :). Nie je vysoka takze by nazavadzala podlahe nad nou. Super napad Michal. Dakujem. Som rad ze som na fore. Este raz dik chlapi za vsetky napady. Tak uz mam 3 verzie niektora sa urcite podari
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Prechodka - ulozenie hriadela na Wartburga 1 měsíc 6 dní #8807

• Ludek
  • Zkušený
  • Obdržená poděkování 44
Jestli pojedeš k Maxikovi tak se stav podívat pokut budeš mít čas Velký Osek uKolina

Prechodka - ulozenie hriadela na Wartburga 1 měsíc 6 dní #8808

• Ondro
  • Pokročilý
  • Obdržená poděkování 9
Ludku,

dik ale nebudem moc stihat lebo mame dost nasekany program. Myslim ale ze varianta s maznicou ( tlakovou ) bude asi na dnesnu dobu optimalne riesenie. Ondro

Prechodka - ulozenie hriadela na Wartburga 2 týdnů 2 dní #8853

• Ondro
  • Pokročilý
  • Obdržená poděkování 9
Tak som to poriadne vycistil a idem skusit opravu. Trochu sa bojim toho zvarania stareho hliniku. Ta stena tej prechodky ma v mieste zvaru cca 2 mm ale uz mam nieco vymyslene, tak uvidime aky bude kreativny sustruznik a sikovny zvarac :huh: Posielam postup celej skladacky. Je to celkom domyselne postupne vyskladane ale unik vazeliny asi bude vzdy na konci nakolko prechod hriadela cez posledne srobenie je vzdy s nejakou mini medzerou. Je tam este vlozene konopne tesnenie ( taka trojuholnikova skladacia snura namazana vazelinou :woohoo: medzi poslednym kusom vo vnutri srobenia ). Tak na to sa celkom tesim ako to tam raz dopasujem :woohoo:

Prechodkavyistena.jpg
Vygenerováno za 0.230 sekund