Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Transport Jollenkreuzer r20 +rady

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7335

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Dalsi rady co se tyce v kvality plachetnice:

Podle fotek je v poradku, a vypada ze plave (otazka je kdy naposledy plavala a jak sou fotky aktualni). Ja to co privez vytahoval z vody a projel jsem ji.

Druha vec co uz se vetsinou nezjisti na miste aniz bys prosel trup kus po kusu je kvalita dreva. Hlavne zkontroluj kacenovy box (vsude), hlavni kylovou fosny a dve planky vedle ni, to je nejcitlivejsi. U me sou planky jeste jaks taks v pohode ale kaca uz byla blba. Na druhou stranu jsem tu lod kupoval s tim ze cena je dobra a co bude treba opravim (kupoval jsem levne asi jako ty, koukni na vice info do meho vlakna tady na foru).

Netusim jak probihaj technicky u nas na tyhle lode ale i kdyz by ta moje plavala tak jsem ten box radsi udelal novej (bylo misto kde sice bylo 2cm dreva ale prorazil jsem tim sroubovak), protoze bych ho stejnak driv nebo pozdeji delal.

Co spis chces je plachty v poradku, a obecne vsechny fitingy kolem toho. To by te vyslo draho na opravy. Pokud je nekde horsi drevo tak se to da opravit a za dobry penize (je to jen fura prace).

Za tuhle cenu nemuzes cekat ze to bude funglovka po repasi, a pokud jo tak je to naprosto vybornej kauf.

Kdybys chtel pred koupi zajet ke me a zkonzultovat primo v lodi dej mi vedet.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Karel Audy

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7336

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
Jenom bych upresnil, ze B96 je do 4.25t a ne 4.5t.

Taky jsem delal B+E, před vanocema, ale vlek nemam a vhodny auto zatím taky ne, to jenom abyste se mnou nepocitali. ;)
Poslední úprava: 6 roků 1 měsíc od Viky.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Karel Audy

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7337

  • Karel Audy
  • Avatar uživatele Karel Audy
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Zde jsou jedny z poslednich fotografii co mi majitel posilal... Mám si vyžádat ještě nějaké?
IMG-20180209-WA0001_2018-03-05.jpg

IMG-20180209-WA0002.jpg
Poslední úprava: 6 roků 1 měsíc od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7338

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Podle fotek to tezko rozpoznas. Musis na to sahnout, poklepat. Projit obsivku. Jinak to ze bude mezi plankama i milimetr mezera neni zas takovej problem. Treba moje rozeschla lod momentalne ma par takovejchle "der" ale opravdu plavala a neteklo do ni.

Napriklad na kace je videt nejaka preklizka jeste pres drevo. Tezko rict jestli to je original nebo dodelane protoze drevo bylo spatne.

Taky tim ze je vnitrek natreny tou barvou to z fotek nepoznas. To muze byt barva co tam nekdy byla ale dneska je to spise slupka pod kterou se drzi voda a bude potreba odstranit. Clovek musi vzit kladivko a poklepat.

Na druhou stranu jak rikam cena je dobra a pokud to neni uplne schnily a je k tomu plne prislusenstvi tak je to cajk. Jestli ale potrebujes lod kterou privezes das na vodu a budes jezdit par let bez prace tak si najdi laminatku. S drevenou lodi si privezes hlavne praci a parkrat se svezes ;) .
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Karel Audy

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7339

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3135
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
RXD má pravdu, chce to prohlédnout, ale vypadá spíš pěkně a udržovaně, šverkastna je dubová, kdyby byla shnilá,byla by černá,je přeplátovaná, ale mohla být jen popraskaná obšívka taky vypadá že se loď dobře starali. Ale rozhodně je to za tu cenu krásná loď, moc se nerozmešlej a jdi do ní
Poslední úprava: 6 roků 1 měsíc od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Karel Audy

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7340

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
hlavne vyrobit box neni problem, ja mam novej skoro hotovej a to jsem to dal temer bez elektronaradi (venku je zima a doma s mechanizaci moc nemuzu). Takze toho bych se nebal.

Pripadny nahrazovani schnilejch planek bude narocnejsi, ale taky bych to nevidel tak zle.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Karel Audy
Vygenerováno za 0.189 sekund
Powered by Kunena fórum