Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Transport Jollenkreuzer r20 +rady

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7324

  • Karel Audy
  • Avatar uživatele Karel Audy
  • OFFLINE
  • Amatér
  • Příspěvky: 39
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 0
Dobrý den

Rád bych vás požádal o rady a názor na tento kousek. Také bych potřeboval poradit, či pomoci s transportem lodi z Německa do ČR.
www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/r-bo...2/808127703-211-2912

a tady ještě trochu informací

asvzh.de/bootspark/uln-spegel/

Plachetnici mám rezervovanou, trochu levnější než na inzerátu , něco přes 2000 E.
Kotvení se mi konečně povedlo zajistit na Hracholuské přehradě. A jediné co nemohu několik týdnu zajisti, je převoz... Nebo půjčení vleku na
jollenkreuzer er 20. Bohužel mi někdo není schopen přesně říct zda potřebuju na převoz a vlek o kompetní váze, speciální řidičák, nebo zda stačí normální co mám.
Bohužel pokud se mi do pár dní nepovede otázku převozu vyřešit, rezervace padá...
Nemáte nějaké rady, nebo nápady. které by mne pomohly? a je plachetnice podle vás zajímavá a vpořádku?

Děkuji !!! Karel Audy
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7325

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
Podle inzeratu ma vlek papiry do 2000kg. Jestli tim normalnim ridicakem myslis skupinu B, tak nejspis nestaci. Musel bys mit auto s celkovou hmotnosti do 1500kg a přitom s taznym na 1500kg (pro priklad, nejbliz tomu je Suzuki Jimny, ma celkovou 1420kg, ale tazny jen 1300kg).

Většina aut s taznym na 1500kg bude vazit celkove přes 2t a na to potrebujes B+E.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Karel Audy

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7327

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3127
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Stačí B+96ka
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7329

  • richard
  • Avatar uživatele richard
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 151
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 1
Zavolej mi 604191918 Richard
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Karel Audy

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7333

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Vzhledem k tomu ze jsem toto absolvoval na podzim mam celkem aktualni zkusenosti.

Pokud se vejdes celkove do 3.5t na soupravu (myslim povolene max hmotnosti) staci ti B. Do 4.5T pak B+96.
Myslim ze tenhle jolac bys dal na vozejk 1300. A pokud ma tvoje auto do 2200 tak se vejdes (vetsina beznych kombi). Ja vez svuj jolac p15, kterej ma cca 700kg na 1300 vleku a ten vlek uveze asi tunu. Mam jen B a obe auta za kteryma sem to tah maj do 2200 (Volvo V60, Saab 9-5).

Pokud bys potreboval pujcit 1300 vlek neni problem, pujcuje to nakej clovek za prahou, kdyztak poslu kontakt. Ja ted chci 1300 vlek koupit.

BTW za 2000E je myslim ten vlek drahej, do 50k koupis novej 1300kg.

Jinak pekna lodicka a dobra cena. Jen teda by me sralo to jak je to zmasteny tou barvou v podpalubi (jak zamaskovat spatne drevo). Na tom svem neco podobneho zrovna skrabam, jen to teda je lak a ne ta oranzova nadhera.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Karel Audy

Transport Jollenkreuzer r20 +rady 6 roků 1 měsíc #7334

  • rxd
  • Avatar uživatele rxd
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 239
  • Obdržená poděkování 52
  • Karma: 2
Jedine s cim asi bude trochu problem, muze byt delka lode. Bezny 1300vlek je tak do 6.5m. Ale myslim ze s drobnymi posunutimi apod to pujde. A musis pak co pujde nalozit do spicky lode.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Karel Audy
Vygenerováno za 0.180 sekund
Powered by Kunena fórum