Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi 10 roků 5 měsíců #1543

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
Tak až na jeden Odbor dopravy platí to, o čem jsme si tady psali... Dokud nebude novela sil. zákona, je to OK B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 5 měsíců #1545

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3133
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Určitě udělej Trenerovi vlasní chlíveček,ať to není rozstrkané všude možně! Co se týče bortových lišt, které jsou u trenera širší, bych šel cestou vrstvení ze slabších latí,budou se Ti lépe ohýbat. Lepidlo používám Soudal A 66 (polyuretan) je to jediné lepidlo kterým se dá lepit vlhké dřevo,což při ohýbání potřebuješ ;) Jako třeba tady: www.starelode.cz/index.php/forum/22-ukaz...hetni-canoe?start=48 :)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Následující uživatel poděkoval: Kenny

Otázky a odpovědi 10 roků 5 měsíců #1551

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
Tak chlapáci, jelikož se tady vášnivě rozběhla debata o nutnosti skupiny E pro přívěsy nad 750kg a nedobrali jsme se konce, tak jsem dnes volal hlavě pomazané, vedoucí Odb. dopravy na k.ú. Zlín, který mi potvrdil, že se opravdu jednalo o chybný překlad ES tak, jak je uvedeno v článku na odkazu od Maxe... K tomuto se opravdu chystá novela z.č. 361/2000Sb.. Prozatím MD rozeslalo na k.ú. své závazné stanovisko jak postupovat ve věci, které jsem se, díky karpatní tajuplnosti B) , nedozvěděl po tel... Na pátek mám domluvenou audienci u vedoucí Odb. dopravy k.ú. Zlín a v průběhu W vám sem pisnu, jak to tedy vlastně je a jak to bude... Jak jsem již psal, mě se to netýká, ale nedokážu si představit, jak nahnat mého otce (66 let) do autoškoly, aby si dodělal E kvůli obytňáku...
Poslední úprava: 10 roků 5 měsíců od Kony.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 5 měsíců #1557

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
To mne taky moooc zajímá, teď zrovna řeším jak se vejít z velkou lodí do 750kg včetně vleku. :S Autoškoly chtějí za malé E 7000 kč, to je cena normálního B. :angry:
Poslední úprava: 10 roků 5 měsíců od pepin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 5 měsíců #1559

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
njn, je to pruderní, ty ceny skupin ŘO... Já naštěstí patřím do skupiny šťastlivců, kterým to ještě zatáhla armáda ČR, což byl jediný pozitivní počin za celou vojnu :whistle: z mého pohledu... O W dám vědět, co jsem vyzjistil B)
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 5 měsíců #1561

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Já jsem to E mohl mít taky zadarmo, někdy začátkem 90 let ho dávali na inspektorátu za kolek všem kdo si přišel. Já blbec to prošvihnul.
Další problém je ale i z károu. Tu co mám jsem stavěl na papíry předloni a homologovaná náprava 1810 mm do 130 km stála necelých 5000, bržděná do asi 1200 kg stojí 12 000 a vleky hotové stojí víc než loď v Německu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.190 sekund
Powered by Kunena fórum