Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi 10 roků 4 měsíců #1694

  • Kony
  • Avatar uživatele Kony
  • OFFLINE
  • Zkušený
  • Příspěvky: 139
  • Obdržená poděkování 4
  • Karma: 1
A další technický dotaz... Je v našich vodách praktické využití CBčka na člunu? Myslím tím, jestli teda na 11tém kanálu opravdu někdo (SPS) vysílá nějaké užitečné info. CB mám v autě, ale i když jsem zkoušel několikrát scannovat především 11. kanál, tak jsem nikdy nic nechytil...
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 4 měsíců #1756

  • Jardaquad
  • Avatar uživatele Jardaquad
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 1
panove poradte jak sem vložim fotku aby byla hned v normalnim rozmeru ne jako přiloha
merkury.jpg

tak už sem na to asi přišel musim to sem davat ve FIREFOXU
EXPLORER to blbne
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 4 měsíců #1757

  • Jardaquad
  • Avatar uživatele Jardaquad
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 17
  • Obdržená poděkování 1
  • Karma: 1
aaa
Přílohy:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 4 měsíců #1758

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
Tak stím jsem měl taky problém, v exploreru to prostě nejde. Já jsem začal používat google chrom a je to v pohodě.Myší si před vložit klikni kam tu fotku chceš dát.
Poslední úprava: 10 roků 4 měsíců od Standa. Důvod: Oprava textu
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 2 týdnů #2581

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Tak ještě k B96. Měl jsem domluvenou zkoušku v jedné autoškole, která mi byla ochotna pomoc. Bohužel se dozvěděli, že nesmí tuto zkoušku provádět, protože k tomu musí mít velké těžké auto, což je sice nesmysl, ale úřad je úřad. Tak mi zjistili jedinou autoškolu v Praze, která tu zkoušku smí provádět. Tak jsem tam zavolal a zjistil, žen jedna jízda z instrktorem stojí 2500 kč, asi žerou koňská vejce. To už si udělám radši celé Ečko, nebo se na to spíš vykašlu, protože to vlastně nepotřebuju. Tak jsem volal na magistrát, tam mi řekli, že ta skupina vůbec neexistuje - uřednice na svém místě. Teď se snažím dovolat na ministerstvo dopravy a zjistit, co je to za nesmysl. Nechápu proč autoškola, která mi udělá papíry na kamion nemůže na B96.
Poslední úprava: 10 roků 2 týdnů od pepin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 10 roků 2 týdnů #2582

  • pepin
  • Avatar uživatele pepin
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 340
  • Obdržená poděkování 29
  • Karma: 1
Tak teď jsem mluvil z velmi ochotnou a příjemnou paní z Ministerstva dopravy. Skutečnost je taková: Skupina B stačí na řízení soupravy do 3500 kg, nejvyšší povolené hmotnosti. :) B96 je od 3500kg do 4200kg. Jedná se o nejvyšší povolenou hmotnost složenou z motorového vozidla a přívěsného vozidla uvedenou v TP. Shodou okolností jsem minulý týden dělal v práci testy a tam je B do 750kg. Paní říkala, že se na to podívá a testy se změní.
Omlouvám se :blush: :blush: , že jsem tu psal nesmysly, ale byly to informace z magistrátu a z autoškol. Holt všichni chtějí, abychom si zbytečně udělali E. Od teď si budu všechny informace ověřovat co nejvýš to půjde.
Nicméně mi doporučila si vytisknout dopis ze stránek MV a vozit ho ssebou, pokud by došlo k dohadů z PČR. Tak příjemnou jízdu a hlavně plavbu.
www.mdcr.cz/cs/Media/Tiskove_zpravy/Info...avneni_skupiny_B.htm
Poslední úprava: 10 roků 2 týdnů od pepin.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.159 sekund
Powered by Kunena fórum