Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi 10 roků 2 týdnů #2583

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Kámoš má známýho v autoškole, tak to zjišťuje, jestli to dělají chci aby si to mladej udělal, já mám Éčko, ale ach měl zastání..... :cheer:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 11 měsíců #2687

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
Ahoj, tak jelikož Max už finišuje :P , tak bych se chtěl zeptat na tuto věc. Pokud koupím tuhle elektrocentrálu
www.agregaty.cz/kipor-ig1000-urceny-pro-provoz-v-cr

bude sní možné za a) dobíjet akumulátor bez nabíječky ( výstup 12V)
b) bude sní možné možné pohánět na přímo rezervní elektromotor na 12V. Třeba takovýto
aukro.cz/lodni-elektricky-privesny-46-mo...80w-i4210390464.html
Na závěr bych se ještě zeptal , jak silný (W) bude potřeba el. přív. motor na kajut´ák s celkovou váhou kolem 1000 kg ?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 11 měsíců #2688

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Prej finišuje :woohoo:
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 1 měsíc #3891

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
Ahoj, po delší době se tady ozývám ikdyž to tady sleduji každý den. Měl bych takový dotaz. Měl bych zájem si občas něco koupit na eBay. Jak na to??
Vím , že je potřeba si založit účet PayPal. Co to ale všechno obnáší?
Jaké jsou poplatky za převod peněz z korun na € třeba při nákupu za 100 €?Jsou nějaké jiné poplatky na eBay? Nebo je jednodušší si vyměnit koruny za eura v bance a poslat je v dopisu ?
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 1 měsíc #3892

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Ahoj, Paypal mít nemusíš, ale je to výhoda, i když se s ním nedá zaplatit u někoho kdo ho nemá. Ne každý prodejce ho má, protože při platbě přes Paypal strhnou poplatky právě jemu, takže ho používají větší prodejci, nebo obchody. Já mám třeba doručovací adresu v Německu, protože....poštovně je levnější :whistle: ....ne každý je ochoten poslat do Čech :( ....ne každý Tě nechá přihodit z Čech :whistle: Jinak nakupuji bez problémů, a zboží se mi ztratilo jen jednou, a prodejce mi vrátil peníze, takže spokojenost :) No a posílat peníze dopisem je...... :sick:
Poslední úprava: 9 roků 1 měsíc od maxik1958.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Otázky a odpovědi 9 roků 1 měsíc #3893

  • Standa
  • Avatar uživatele Standa
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 233
  • Obdržená poděkování 7
  • Karma: 0
No to je právě ono co já sice tak nějak vím ale nevím co stím.(Myslím tím ,že ten druhý taky musí mít PayPal a že se tam strhávají poplatky podle nějakýho systému). No jo ale platba která by šla z Mého účtu v bance ( s převodem na eura) tak ta je nemyslitelná, chtějí šílené poplatky to už jsem zjištoval. Čili já asi nemám jinou možnost platit v eurech než PayPal. V tom dopise je to taky šílenost. Je nějaká schůdnější cesta. Dřív jsem měl PayPay a bylo to bez problémů než to ta společnost zabalila. Tak fakt nevím.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.141 sekund
Powered by Kunena fórum