Vítejte, Host
Uživatelské jméno Heslo: Pamatovat si mne

Téma: Přívěsné lodní motory Crescent

Přívěsné lodní motory Crescent 6 roků 5 měsíců #7056

  • Viky
  • Avatar uživatele Viky
  • OFFLINE
  • Bůh
  • Příspěvky: 369
  • Obdržená poděkování 38
  • Karma: 2
Je to mozny, dneska uz se sezenou obe provedeni (teda ted nevim, mozna na 120ku uz zase ne), ja to tu spis psal kdyby nahodou to někdo chtěl zkouset taky, tak by mozna nemusel ani menit ozubeni.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přívěsné lodní motory Crescent 6 roků 5 měsíců #7057

  • BaronGautz
  • Avatar uživatele BaronGautz
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 0
Mám ještě jeden poznatek, který ale nevím kam dát. Protože ale teď tady probíráme startéry, tak to mrsknu sem.
Ve člunu se mi velice osvědčila startovací baterie OPTIMA. Nechci tady dělat reklamu, nejsem prodejce ani z toho nemám žádný profit, ale do člunu je naprosto ideální. Je hermeticky uzavřená, poměrně lehká, může pracovat v jakékoliv poloze, je odolná otřesům a i v případě poškození se elektrolyt údajně nevyleje, protože je vázán na nějakou hmotu nebo látku či na co. Další výhodou je, že má minimální samovybíjení, takže je vhodná pro sezonní nasazení a taky dlouhou životnost. Já jsem ji měl sedm let v autě, pak tři roky ve člunu a potom jsem ji ještě používal v garáži jako zdroj pro autorádio nebo pro zkoušení nějakých autospotřebičů. Má jen jednu nevýhodu .... cenu! :sick:
www.eshop-zemedelske-potreby.cz/startova...redtop+815&utm_term=
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přívěsné lodní motory Crescent 6 roků 5 měsíců #7058

  • jhepik
  • Avatar uživatele jhepik
  • OFFLINE
  • Profík
  • Příspěvky: 206
  • Obdržená poděkování 11
  • Karma: 1
Ty bláho 6000kč je opravdu docela dost.
Hepik
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přívěsné lodní motory Crescent 6 roků 5 měsíců #7059

  • BaronGautz
  • Avatar uživatele BaronGautz
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Příspěvky: 15
  • Obdržená poděkování 2
  • Karma: 0
Omlouvám se, já jsem to tady dal jenom kvůli představení té baterky, na cenu a prodejce jsem se ani nedíval. Když trošku pogůůůglíš, tak je to sice pořád dost, ale přece jenom jiné
www.zbozi.cz/hledani/?q=Optima%20RedTop%...%20RedTop%20815-50Ah

A do člunu by bohatě stačila i tato slabší
www.battery-import.cz/optima-yellowtop/a...ima+yellow+Top+s-2.7
Poslední úprava: 6 roků 5 měsíců od BaronGautz.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přívěsné lodní motory Crescent 3 roků 11 měsíců #9219

  • Netopýr
  • Avatar uživatele Netopýr
  • OFFLINE
  • Pokročilý
  • Příspěvky: 44
  • Obdržená poděkování 9
  • Karma: 0
Ahoj,

mam Sport 150 s dvěma Crescent Drive 45° (45k), podařilo se mi různě po forech najít katalog ND zrovna z roku 67 s tím, že motory se měly dělat stejné minimálně do 69.
Ale bohužel je to jen katalog ND, takže netušim jaký olej dát do nohy, jaké svíčky ap.
Netušíte, kde by se ty info daly sehnat? tady ve vlákně jsem našel, že do přívěsných dáváte SAE90, takže předpokládám, že tam nemá přijít hypoidní olej.
Původní majitel byl zmatenej, olej co měl přijít do nohy je ve flašce 90H, ale tvrdil, že to hypo být nemá - pokud tam nemusí být hypo, můžu použít 75W90, který mám do starších převodovek?
stejně tak svíčky - našel jsem, že do 15k verze dáváte NGK B6HS...

loď je r.69, tenkrát se to jmenovalo Crescent, při hledání zkouším i Archimedes nebo Volvo-Penta, ale zatím jsem nebyl úspěšný :c(

diky

Tomas
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.

Přívěsné lodní motory Crescent 3 roků 11 měsíců #9220

  • maxik1958
  • Avatar uživatele maxik1958
  • OFFLINE
  • Administrator
  • Příspěvky: 3130
  • Obdržená poděkování 429
  • Karma: 24
Tak nejvíc o Crescentech toho ví Pepin, ale obecně do nohy patří olej do nohy, protože maže i ve spojení s vodou, která se do nohy může dostat, a měl ba se měnit každou sezonu.
Administrátor zakázal veřejné příspěvky.
Vygenerováno za 0.166 sekund
Powered by Kunena fórum